Opinie

Tutaj zbieram opinie klientów i partnerów, którzy na co dzień współpracują ze mną i którym pomagam pchać ten wózek pod górę ;)

Dziękuję wszystkim za dobre słowo, cierpliwość i zaufanie.

Be Sociable, Share!

  4 thoughts on “Opinie

  1. Witam,
   Od dłuższego czasu interesuję się marketingiem internetowym i rozwojem osobistym, dlatego postanowiłam rozwijać się w Internecie. Najbardziej bałam się tego, jak sobie poradzę ze sprawami technicznymi – byłam kompletnym laikiem. Z firmą GVO współpracuję od 6 miesięcy i jest to pozytywny przełom w moim życiu. Wiem ile zależy od wsparcia i dzięki Grupie wielu wspaniałych osób, których poznałam, w tym Mateusza, mogę poszerzać swoją wiedzę i realizować swoje cele i marzenia. Nie każdy zna się na wszystkim, dlatego w Grupie jest siła. Mateusz ma dużą wiedzę nie tylko w pozycjonowaniu stron i bardzo często udziela porad zarówno mi jak i innym osobom. Dzięki Mateusz.
   Pozdrawiam serdecznie

  2. Witam serdecznie. Z Mateuszem współpracuje już kilka miesięcy. Dla mnie najważniejsze we współpracy przez internet jest dobry kontakt. Jestem dość wymagającym klientem, lubię wszystko wiedzieć, dlaczego tak jest, dlaczego coś się dzieje itd. itp. Mateusz mi to cierpliwie i dokładnie tłumaczy, co bardzo sobie cenię. W planach mam kolejne zlecenie, które także zlecę Mateuszowi. O rezultatach nic nie napisałem , bo po co ?:) Skoro nadal współpracuje i tę współpracę niebawem poszerzę, to chyba to mówi samo za siebie :) Polecam i pozdrawiam :)

  3. Witam, zajmuję się zarabianiem przez internet, ale chcąc zwiększyć swoje zyski i popularność strony postanowiłem wykupić pozycjonowanie u Mateusza. W między czasie okazało się, że posiadam filtr na stronę przez co nie mogę wybić się do top 10 na kluczowe dla mnie pozycje. Dostałem szereg instrukcji z wyjaśnieniem jakiego typu jest to filtr oraz co należy zrobić, aby się go pozbyć. W międzyczasie strona była pozycjonowana naturalnymi, ręcznymi metodami i tak oto po dwóch miesiącach od rozpoczęcia pozycjonowania został zdjęty z mojej strony filtr, a strona utrzymuje się w top 10. Współpracuję z Mateuszem już trzeci miesiąc i nie zamierzam zaprzestawać tej współpracy. Polecam wszystkim niezdecydowanym :)

  4. Chcę się podzielić swoja opinią na temat metody Mateusza, gdyż – muszę przyznać – jestem w szoku. Pod koniec roku stworzyłam swoją stronę dot. usług BHP w Gdańsku i goodle kompletnie jej nie widział. 29 grudnia zwróciłam się do Mateusza i zaczęłam stosować się do rad. Już 8 stycznia moja strona wyjądowała na pierwszym miejscu w wyszukiwarce.
   Dziękuję, Mateusz. Pracuję dalej.

  Add Comment Register  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>