Jak zarobić w internecie? Zarabianie w internecie a programy partnerskie

Jeśli ktoś powie, że w internecie nie da się zarobić, to znaczy, że albo jeszcze nie spróbował, albo jego metoda zarabiania nie powiodła się…

Zawsze szukałem sposobów na zarabianie w internecie. Niestety wielokrotnie trafiałem do niewłaściwych osób albo na programy partnerskie, które pięknie wyglądały tylko z zewnątrz. Mimo że potrafiłem pisać ciekawe teksty i posiadałem ruch na blogu to ciągle czegoś brakowało. Banery, ankiety, klikanie, płatne e-maile – czy ktoś na tym zarobił??? – jeśli tak, proszę o komentarz pod tym wpisem. Po dwóch latach obecności w programie Google Adsense na moim koncie uzbierało się 15 euro :) Novem zbanowało mi konto, gdy uzbierało się 300zł do wypłaty – podobno za podejrzane kliknięcia. Na moje zapytania nawet nie odpisywali – „regulamin to regulamin”. I dziwić się, że później 3/4 osób, które zdecydowało się na zarabianie w internecie, twierdzi, że to niemożliwe…

Zwątpiłem, a właściwie zrezygnowałem. Jednak nie dawało mi to spokoju i  pewnego dnia zacząłem patrzeć na to wszystko inaczej. Natrafiłem na kolejny blog o zarabianiu w internecie i zapisałem się od niechcenia na listę mailingową. Wystarczyły 3 filmy video, które pokazały mi programy partnerskie, których do tej pory nie znałem. Zacząłem żałować, że nie wpadłem na to wcześniej.

Zrozumiałem, że internet to miejsce, gdzie klienci pojawiają się sami! Trzeba tylko znać kilka prostych technik, o których nie wie 99% ludzi szukających sposobu na zarabianie w sieci i… poznać ludzi, którzy pokierują Cię na właściwe tory.

Najlepsze jest to, że możesz zbudować swój biznes w tydzień zupełnie OD ZERA, wykorzystując wiedzę najlepszych marketerów zarabiających po kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie. Trzeba tylko wiedzieć, jak do tej wiedzy dotrzeć. Mój błąd polegał na tym, że do tej pory próbowałem zrobić wszystko sam. Niestety, jeśli jesteś sam, nigdy nie wygrasz z konkurencją. Zrozumiałem też jedną ważną zasadę – ktoś, kto dobrze zarabia w internecie, nigdy nie podzieli się z Tobą swoją wiedzą i metodami ZA DARMO… Po pierwsze – nie będzie chciał mieć konkurencji, po drugie, gdyby przyszło mu wycenić całe swoje doświadczenie, okazałoby się, że za taką cenę nikt nie będzie inwestował w biznes, o którym niewiele wie.

W tym momencie z pomocą przychodzi biznes oparty o wielopoziomowy marketing sieciowy. Dlaczego? Ponieważ każdemu liderowi, który pozyskuje osoby do takiego programu partnerskiego zależy, aby szkolić osoby w swojej strukturze. Tworzy zatem swoją grupę współpracowników, a po pewnym czasie to grupa, którą wyszkolił generuje dochód.

Dwie pieczenie na jednym ogniu

Nowy partner ponosi jedynie koszty przystąpienia do programu partnerskiego – tak zwaną opłatę resellerską, a wszystkie szkolenia, narzędzia i wsparcie w działaniu otrzymuje od firmy i swojego lidera. Liderowi zależy na tym, aby dobrze wyszkolić partnerów, ponieważ od każdej sprzedaży, którą wygenerują, dostanie swoją część prowizji.

W programie, który za chwilę Ci przedstawię jest to absolutna rewelacja, ponieważ otrzymujesz 100$ już za 5 poleconych i 0,5$ od każdej osoby w Twojej strukturze – niezależnie, czy polecisz tę osobę Ty, czy ktoś na poziomie X pod Tobą. Wyobraź sobie, że natrafiasz na kogoś, kto zna się na rzeczy – posiada na przykład ogromną listę mailingową i błyskawicznie pozyskuje partnerów. Gdy taki reseller pozyska 100 osób  – Ty otrzymujesz co miesiąc 50$, a w zasadzie nie robisz już nic. Taki program partnerski oferuje GVO.

 

Be Sociable, Share!

  5 thoughts on “Jak zarobić w internecie? Zarabianie w internecie a programy partnerskie

  1. Pingback: Nie jestem spamerem, bo 2×2=4, czyli blokujemy niechciane komentarze | Presmat.pl

  2. Witam serdecznie
   Ja do programu partnerskiego GVO podchodziłem 3 razy.Pierwszy raz zapisałem się do niego jak startował w Polsce,ale tak jak pisze Mateusz jeśli nie wiesz jak zacząć,nie masz odpowiedniej wiedzy to szybko twój zapał minie.Drugie podejście.Sponsor obiecywał,że pomoże itd.Tak mi pomagał,że podsyłał mi oferty kolejnych programów partnerskich.Dopiero za trzecim podejściem poszło jak trzeba.Trafiłem do znakomitej grupy,która naprawdę pomaga,a mój sponsor to znakomity marketer i człowiek.Zawsze mogę liczyć na jego pomoc.Warto przyłączyć się do porządnego zespołu i uczyć się od ludzi którzy odnieśli sukces.Samemu jest bardzo ciężko.Zaoszczędzimy swój czas,nerwy i pieniądze.
   Pozdrawiam serdecznie
   Mateusz Twój blog jest znakomity,bardzo dużo porządnej wiedzy.Kończę bo mój komentarz robi się trochę długi -:)

  Add Comment Register  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>