Jak zarabiać z google Adsense?

Jak zarabiać z Google Adsense? Takie pytanie na pewno zadaje sobie niejeden internauta, który pewnego dnia dojrzeje do decyzji, że czas wykorzystać Google do celów innych niż rozrywka czy może nawet nauka.

Oczywiście mamy wiele blogów i forów poświęconych tematyce zarabiania w internecie, ale tak naprawdę, każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z pracą w internecie, będzie bardzo ciężko wyciągnąć z nich wiedzę, która może mieć szybko przełożenie na zarobki.

Google Adsense jest dobrym programem partnerskim, ale tylko dla tych, którzy wiedzą jak z niego korzystać. Jeśli chcesz zarabiać z Google Adsense, pierwsza rzecz, którą musisz zrobić, to zapoznać się dokładnie z regulaminem Adsense, który przede wszystkim musisz zrozumieć. Jeśli korzystałeś kiedyś z programów partnerskich firm banerowych, musisz zmienić pewne nawyki.

Jak zarabiać z Google Adsense, kiedy dookoła taka konkurencja!?

Ano właśnie. Tu jest sedno sprawy – jeśli zakładasz stronę lub bloga pod Adsense, musisz mieć na nich ruch. Ale jak tu zapewnić sobie ruch, jeśli na dany temat istnieje 10 milionów wyników wyszukiwania…

Aby zarabiać z Google musisz znaleźć niszę… Jak?

To nie jest trudne. Wystarczy, że skorzystasz z Google Keywords Tool Co to takiego?
To narzędzie, z którego korzystają reklamodawcy, aby sprawdzić, jakich fraz w Google poszukują internauci – rzekłbym skarbnica wiedzy ;) Pisz teksty lub bloga tylko wtedy, jeśli na podane frazy jest dużo wejść, a nie ma w tym temacie zbyt wielu stron. Oczywiście szukanie niszy to niełatwe zadanie, ale naprawdę opłacalne.

Używaj w tekstach fraz kluczowych, które wytypowałeś do pozycjonowania, a naprawdę zaczniesz odnotowywać wejścia. Ruch organiczny z google jest na wagę złota. Przecież to są ludzie, którzy czegoś szukają. A jeśli znajdą to na twojej stronie… klikną nie tylko w linki wewnętrzne, ale i w reklamy.

Mam nadzieję, że teraz pytanie: jak zarabiać z Google Adsense nie będzie dla ciebie już takie frapujące.

Be Sociable, Share!

  5 thoughts on “Jak zarabiać z google Adsense?

  1. Ja bym dodał jedną ważną informację odnośnie zarabiania na AdSense :)
   Nie wybierajmy tematyki na stronę, która kierowana jest dla ludzi wiedzących co to biznes, ebiznes itp. Oni nie klikają w reklamy

  2. O dzięki ci wielkie już będę wiedział jak zarobić wielki milion na tym sposobie wyboire sobie nisze, której nie ma, a której ludzie szukają.
   To nie wystarczy pozrebny jest ruch nie 100000 uu 1000000 uu wtedy się cos na koncie pojawim a tak idzta lepiej do roboty bo żeby zjeta na GA

  3. Marian, nie bardzo rozumiem, co chciałeś powiedzieć. Proponuję zacząć od poczytania, co to jest nisza, a dopiero potem zacząć myśleć o reszcie. Żeby zacząć zarabiać nie tylko na GA w sieci potrzebna jest praca przez klika miesięcy czy nawet lata.

  4. No właśnie znaleźć niszową frazę to rzecz mega ważna. Mnie udało się znaleźć frazę którą wiele osób wyszukuje w google i bez żadnego problemu wbiłem się do top2 ( 1 miejsce wikipedia :) ). Kasy może wiele nie ma ale na waciki starcza :)

  Add Comment Register  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>